Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания

Омбудсманът Велислава Делчева изпрати становище до председателя на Народното събрание Михаела Доцова, комисиите по здравеопазване, труда, демографската и социалната политика, както и до ресорните министерства по повод Законопроекта за изменение и допълнение на Закона за здравето. В него се предвижда въвеждане на електронно административно производство при медицинската експертиза и създаване на механизъм за автоматизирана оценка … Продължете с четенето на Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания