ОДМВР-Сливен с нов шеф! Министърът лично го представи
Министърът на вътрешните работи Емил Дечев и в.д. главен комисар Георги Кандев се срещнаха с ръководство на Областната дирекция на МВР в Сливен. Днес на тържествена церемония с почести бе освободен досегашния директор старши комисар Димитър Величков, който напуска системата, поради навършена пределна възраст за работа в МВР, и бе представен новият ръководител на регионалната … Продължете с четенето на ОДМВР-Сливен с нов шеф! Министърът лично го представи
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите