Община Бургас пуска „Гъбката“ на търг

Община Бургас предлага емблематичният павилион „Гъбка“, разположен на входа на Морската градина, да бъде отдаден под наем чрез публичен търг с тайно наддаване за срок от пет години. Това става ясно от докладна записка, внесена от кмета Димитър Николов до Общинския съвет. В документа е записано, че става въпрос за общински временен преместваем обект с площ … Продължете с четенето на Община Бургас пуска „Гъбката“ на търг