Плувният басейн към Спортно-оздравителен център „Ветрен“ може да бъде предоставен за безвъзмездно ползване за срок от 30 години на Сдружение „Клуб по плувни спортове Победа“. Предложението е внесено от кмета Димитър Николов и ще бъде разгледано на предстоящото заседание на Общински съвет – Бургас на 30 юни. Съгласно докладната записка, общината остава собственик на спортния … Продължете с четенето на Община Бургас предлага плувният басейн във Ветрен да бъде предоставен безвъзмездно за 30 години на клуб „Победа“
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите