Община Бургас отдава под наем за 5 години бъдещото заведение в зала „Младост“

На предстоящото заседание на Общински съвет-Бургас администрацията предлага да бъде открита процедура за отдаване под наем на нов обект за обществено хранене в обновената спортна зала „Младост“ в ж.к. „Славейков“. Предвижда се конкурсът да бъде за срок от пет години, а обектът ще бъде предназначен за кафене с кухненска част. Според внесената докладна записка заведението … Продължете с четенето на Община Бургас отдава под наем за 5 години бъдещото заведение в зала „Младост“