Държавата принудително изземва язовир Ахелой от неправомерен ползвател

Със заповед на областния управител на Бургас днес се извършва принудително изземване на язовир Ахелой – публична държавна собственост, от юридическо лице, което неправомерно е ползвало язовира без правно основание.  Междуведомствена комисия е на място и изпълнява разпорежданията по заповедта съгласно правомощията си, уточняват от пресцентъра на институцията. Предстои по-късно днес да станат ясни подробности … Продължете с четенето на Държавата принудително изземва язовир Ахелой от неправомерен ползвател